Ons enthousiaste en kundige team bestaat momenteel uit verschillende, goed opgeleide en erkende vaktherapeuten, zoals met name Psychomotorisch Therapeuten, een Beeldend (Creatief) Therapeut, een Speltherapeut, een Psychomotorisch Danstherapeut, een Orthopedagoog-generalist, een Kind- en Gezinscoach en een Gezinsbehandelaar.

Ons team

Davy Mellissen 

Eigenaar I GZ-Psycoloog &Pscyhotherapeut

Debby ter Horst

Orthopedagoog-generalist, Cognitief gedragstherapeut, EMDR therapeut (Practitioner) 

debby@therapiepraktijktilburg.nl

Direct nummer: 013-32310178 

 

Nelleke Dortmans

Vaktherapeut beeldend

Nelleke@therapiepraktijktilburg.nl

Direct nummer: 013-2310177

Sanne van de Pas_Psychomotorisch therapeut - therapiepraktijk- Tilburg
Sanne van de Pas

Psychomotorisch therapeut

sanne@therapiepraktijktilburg.nl

Direct nummer: 013-2310172

Carolien Marlet

psychomotorisch therapeute.

carolien@therapiepraktijktilburg.nl

Direct nummer: 013-2310171

 

Heidie Korevaar

Psychomotorisch therapeut

heidie@therapiepraktijktilburg.nl

Direct nummer: 013-2310170

 

Liesbeth Kluppel
Peter Spijkers_Eigenaar I Zorgondernemer-therapiepraktijk - Tilburg
Peter Spijkers

Eigenaar, Zorgondernemer 

 

Paula Schellekens

Psychomotorisch therapeut

paula@therapiepraktijktilburg.nl

Direct nummer: 013-2310174

 

Femke Paridaans

Kind- en gezinscoach

femke@therapiepraktijktilburg.nl

Direct nummer: 013-2310175

 

Rianne van Mierlo

Systeembehandelaar

Rianne@therapiepraktijktilburg.nl

Direct nummer: 013-2310179

Saskia Mommers

Administratief medewerkster

 

Ralph Kooijman

Psychomotorisch therapeut 

ralph@therapiepraktijktilburg.nl

Direct nummer: 013-2310173